Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları;

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra en geç 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (Saat 17.00’a kadar) kargoya teslim edilir. Perşembe veya Cuma günü açılmış siparişleriniz bir sonraki haftaya sarkabilir. Haftasonu Cumartesi ve Pazar günü kargoya teslimat yapılmaz, Pazartesi günü teslim edilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri adetlerine görede değişebilir imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Siparişini öncesi İsterseniz teslim süresi sorabilirsin.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

denavm.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 1 (Bir) en fazla 3 (Üç) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

denavm.com